Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

 

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Zdrowia, na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Brzesku, nasza szkoła włącza się w przebieg tegorocznych obchodów.

Światowy Dzień Zdrowia celebrowany jest corocznie w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, przypadającą na dzień 7 kwietnia. Tegoroczna kampania przebiega pod hasłem „Nasza planeta, nasze zdrowie”. W związku z obchodami Światowego Dnia Zdrowia organizujemy w naszej szkole konkurs plastyczny. Tematem konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej prezentującej wyobrażenia uczestników na temat związku zdrowia człowieka ze środowiskiem naszej planety i działalnością człowieka. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Ponadto każda klasa zapozna się z filmem "HOME: Ziemia S.O.S",  mówiącym o przekształceniu środowiska naszej planety
i konsekwencjach tych działań. Prosimy o aktywne uczestnictwo w naszym przedsięwzięciu.

Koordynator Martyna Wąsik

Regulamin konkursu

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook