Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

Zajęcia online w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ZS w Czchowie!

Małopolska Chmura Edukacyjna to projekt realizowany w naszej szkole od września 2017r. Poprzez udział szkoły w projekcie uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach online prowadzonych przez wykładowców krakowskich uczelni wyższych. Od września 2022 roku kolejna grupa uczniów doskonali swoje umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego zawodowego. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a w trakcie warsztatów wykorzystywana jest nowoczesna technologia pozwalająca na współpracę uczniów z różnych szkół województwa małopolskiego. W zajęciach bierze udział 22 uczniów klas drugich.

W poprzednim roku szkolnym odbywały się również zajęcia z obszaru Żywność, w których brali udział uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Nie dawno odebrali oni Certyfikaty uczestnictwa w tych zajęciach. Zdobytą na nich wiedzę i umiejętności na pewno wykorzystają w swojej przyszłej pracy zawodowej.

 

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook