Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

7 i 8 grudnia uczniowie Technikum mieli okazję uczestniczyć w wycieczce krajoznawczej po województwie podkarpackim. Możliwe to było dzięki rządowemu przedsięwzięciu „Poznaj Polskę”. Udział w nim to sposób na poznanie naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego oraz popularyzację osiągnięć polskiej nauki. W ramach tego projektu uczniowie skorzystali z pełnego dofinansowania imprezy turystycznej z Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Starostwa Powiatowego w Brzesku. Podczas tego wyjazdu młodzież odwiedziła Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zaporę w Solinie oraz Klasztor Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu gdzie uwięziono kard. Stefana Wyszyńskiego. A wszystko to w pięknej zimowej scenerii Bieszczad.

Martyna Wąsik

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook