Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

Uczniowie klas technikum wyjadą w przyszłym tygodniu na dwudniową wycieczkę w Bieszczady dzięki programowi Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”. Zakłada on dofinansowanie ministerstwa do wycieczek szkolnych. Zaproponowana przez szkołę wycieczka otrzymała dofinansowanie z ministerstwa w wysokości 80%, o pozostałe 20% zadbało Starostwo Powiatowe w Brzesku. Całkowitą wartość wyjazdu określono na 11 793 zł. Dzięki współfinansowaniu instytucji rządowej i samorządowej uczniowie skorzystają z imprezy turystycznej za darmo. Przedsięwzięcie „Poznaj Polskę” to sposób na poznanie naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego oraz popularyzację osiągnięć polskiej nauki. Podczas wyjazdu uczniowie odwiedzą Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zaporę w Solinie oraz Komańczę – miejsce związane z życiem patrona szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Martyna Wąsik

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook