Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

wolontariatZapraszamy młodzież szkolną do udziału w wolontariacie w ramach realizacji projektu Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża pod nazwą "Srebrne lata - czas na aktywność. Sieć Klubów Seniora". Celem projektu jest aktywizacja osób w wieku 60+ z terenu gminy Czchów do ruchu, rekreacji i edukacji. Praca wolontariuszy będzie polegała na pomocy w realizacji działań projektowych takich jak: obsługa fotograficzna i medialna, pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zajęć, tworzeniu materiałów prasowych, sprawozdań, ankiet itp. Praca wolontariuszy będzie się odbywać na podstawie umowy wolontariackiej. 

Uczniowie zainteresowani podjęciem współpracy proszeni są o kontakt z lokalnym koordynatorem projektu panią Izabelą Ancukiewicz.

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook