Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

Ogólnopolski Tydzień Kariery to cykliczne wydarzenie, które ma pobudzić do myślenia o karierze zawodowej, wspierać w jej planowaniu i pomagać w odkrywaniu zasobów i talentów.

Definiując karierę zawodową można powiedzieć,  że jest to szereg działań, prowadzących do osiągnięcia konkretnych celów w życiu zawodowym. Karierę budujemy nie wtedy, kiedy kończymy szkołę, czy jesteśmy bezrobotni, ale na każdym etapie naszego życia.

Uczniowie Zespołu Szkół w Czchowie już rozpoczęli  kształtowanie swoich karier . Czynią to m.in. poprzez udział w projekcie „Fachowcy w swojej branży”, w ramach którego zdobywają nowe kwalifikacje i doświadczenia zawodowe.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy współpracują z naszą szkoła w ramach realizacji staży zawodowych. W tym roku są to: P.P.H.U. NITUS Piotr Nowak oraz  P.P.H.U. NITUS ALUMINIUM   Piotr Nowak, Sebastian Nowak S.C. z Drużków Pusty, PAGEN Sp. z o.o. z Gnojnika, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie, Grupa Novum Sp.z o.o. Sp.k. z Gnojnika, Centrum Rozliczeń Kancelaria Doradcy Podatkowego Sp. z o.o. z Porąbki Iwkowskiej, P.H.U. TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY "PAJOR" Tomasz Pajor z Nowego Sącza, Biuro Rachunkowe Janina Perc-Łabińska z Iwkowej, AUTO ZELEK Andrzej Zelek z Lewniowej, FFHU "MARGO" Małgorzata Bobowska z Czchowa, Spółdzielnia Usług Rolniczych z Iwkowej, Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, Urząd Gminy w Iwkowej, Urząd Gminy Gnojnik, PIXEL Sklep Komputerowy Grzegorz Motak z Czchowa, KM-NET Marek Soból z Zakliczyna, Studio Centro Michał Dziedzic z Brzeska, Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa KOTOWICZ Marcin Kotowicz z Bieńkowic, "RABEK" Z. Rabiasz, M. Rabiasz Spółka Jawna z Jurkowa, ATIS Sp. z o.o. z Krzeczowa oraz Gospodarstwo Sadowniczo-Agroturystyczne Irena Szewczyk z Kobyłczyny.

Poniżej prezentujemy aktywność naszych uczniów podczas wakacyjnych staży zawodowych.

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook