Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

13 października na hali gimnastycznej spotkaliśmy się, aby wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. Spotkanie przebiegało po hasłem: Człowiek nie mija człowieka bez śladu.

Uroczystość łączyła w sobie kilka wydarzeń: ślubowanie pierwszoklasistów, pożegnanie ustępującego Samorządu Uczniowskiego i powitanie nowego prezydium SU z Tadeuszem Bacą na czele. Tradycyjnie Pan Dyrektor wręczył również nagrody pedagogom wyróżniającym się w pracy dydaktycznej w minionym roku szkolnym. Nie zabrakło teżpowodów do uśmiechu, gdy wspólnie oglądaliśmy filmik na temat uczniowskich wpadek. Natomiast należy docenić, że prawie wszyscy stanęli na wysokości zadania, podkreślając odpowiednim strojem, że 13 października to także Dzień Garnituru i Spódnicy / Sukienki.

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook