Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

30 września b.r na stadionie w Czchowie odbyły się drużynowe biegi przełajowe młodzieży szkół ponadpodstawowych powiatu brzeskiego. Zawody sportowe odbyły się w ciężkich warunkach pogodowych, bo w deszczu. Kałuże, grząski grunt i jednocześnie śliska nawierzchnia stwarzały warunki biegu z przeszkodami Ale to też miało swój urok Zawodnicy przemoknięci do suchej nitki, ale jakże szczęśliwi, bo mogli rywalizować z najlepszymi i dali z siebie wszystko

Dziewczęta rywalizowały w biegu na 800m i wywalczyły trzecie miejsce. Zespół Szkół w Czchowie reprezentowały Magdalena Klimek, Sabina Antczak, Agnieszka Maciaś, Małgorzata Kuśnierz, Zuzanna Skwarło i Karolina Kraj. Łączny czas drużyny wyniósł 21minut i 37 sekund. W rezerwie czuwały Iwona Pacut i Wiktoria Pawłowska. Dziewczętom dziękujemy za pracę w sekretariacie zawodów.

Chłopcy pokonywali dystans 1200m. Reprezentacja w składzie Piotr Cieśla, Grzegorz Kulig, Jakub Augustyn, Sławek Augustyn, Adam Ancukiewicz i Mateusz Ruszaj uplasowała się również na trzecim miejscu w powiecie z łącznym czasem 27 minut i 38 sekund. Rezerwowi zawodnicy – Piotr Gregorczuk, Łukasz Prusak, Jakub Ptak i Filip Ptak mocno zagrzewali do walki.

Brawa dla obu drużyn za bardzo dobry występ.

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook