Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

Za Nami rok szkolny 2020/2021, który ze względu na trwającą epidemię, był kolejnym trudnym rokiem nauki zdalnej. Życzymy Wam udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Niech te dwa miesiące, będą czasem odkrywania nowych, inspirujących miejsc, spotkań i zawierania przyjaźni z osobami, które wniosą w Wasze życie uśmiech i radość. Przekazujemy Wam gratulacje i podziękowanie za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów pomimo pojawiających się przeciwności losu. Odpocznijcie, nabierzcie nowej energii do działania, dbajcie o swoje bezpieczeństwo, o swoich bliskich. Pomagajcie innym, bądźcie empatyczni i pomocni! Wszystkim życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu! Dyrektor i Grono Nauczycielskie Zespołu Szkół w Czchowie

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook