Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

Nowy rok przynosi same dobre wiadomości dla Zespołu Szkół w Czchowie. Po otrzymaniu kilka dni temu tytułu Srebrnej Szkoły 2022 w rankingu Perspektyw, dotarły do nas kolejne fantastyczne wieści!

Właśnie dzisiaj ogłoszono wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe, złożonych w ramach programu Erasmus+ w konkursie 2021. Zajęliśmy bardzo wysokie 15 miejsce wśród 157 placówek, które tę akredytację dostały. Co to oznacza? Przez kolejnych pięć lat nasi uczniowie z klas drugich i trzecich technikum będą brali udział w praktykach zagranicznych. Co roku też aż 6 nauczycieli będzie uczestniczyło w programie Erasmus VET. To doskonała możliwość rozwijania u uczniów umiejętności zawodowych.

I jeszcze przysłowiowa "wisienka na torcie" Otrzymaliśmy również dofinansowanie do krótkoterminowych mobilności. Już w czerwcu tego roku dwudziestu uczniów z technikum wyjedzie na dwa tygodnie do Grecji, by tam w międzynarodowym towarzystwie rozwijać kompetencje przedsiębiorczości i umiejętności językowe.

Czyż nie warto być uczniem naszej szkoły?

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom!

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • CKE
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
 
 
DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU CELOWEGO Dotacja celowa finansowania ze środków Ministwerstwa Obrony Narodowej  Utworzenie Strzelnicy Wirtualnej w Zespole Szkół w Czchowie w Powiecie Brzeskim
DOFINANSOWANIE 200 000,00 zł   CAŁKOWITA WARTOŚĆ 253 500,00 zł