Do wakacji pozostało dni.
Do matury pozostało dni.
Dziś jest:
2020-01-25    

Wigilia szkolna


Jest taki dzień, w którym czujemy szczególną więź i nawet w szkole czujemy się, jak jedna rodzina. Ten szczególny dzień w szkolnym kalendarzu wypadł właśnie dzisiaj czyli 20 grudnia, trochę wcześniej niż tradycyjna Wigilia ale dzięki temu mogliśmy nieco lepiej wczuć się w tajemnicę przyjścia Boga - Człowieka na świat.

Taki właśnie bożonarodzeniowy nastrój zapanował podczas uroczystej Wigilii szkolnej, która był doskonałą okazją do modlitwy, wspólnego śpiewania kolęd oraz złożenia życzeń świąteczno-noworocznych.

Nie zabrakło tradycyjnego wigilijnego barszczu i mnóstwa innych pyszności, o które zadbały nasze niezastąpione nauczycielki Technikum Żywienia i ich dzielni pomocnicy - uczniowie. Logistyką nad całą uroczystością kierowała Pani Sylwia Janicka a o wesoły świąteczy nastrój zadbał szkolny zespół muzyczny. Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu dzisiejszego dnia bardzo dziękujemy a całej społeczności szkolnej jeszcze raz życzymy wspaniałych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Świętujcie! Radujcie się! Bądźcie dla siebie mili!