Do wakacji pozostało dni.
Do matury pozostało dni.
Dziś jest:
2019-07-22    

Mamy nowy Samorząd Uczniowski


Podczas uroczystej akademii 13.02.2019 roku odbyło się przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu wybranemu w szkolnych demokratycznych wyborach. W wyborach wzięło udział łącznie 170 uczniów i nauczycieli. Nowe Prezydium SU ukonstytuowało się w następującym składzie:

Przewodniczący Szkoły – Eliza Prusak

Zastępca Przewodniczącgo – Klaudia Zelek

Skarbnik – Jakub Zapiór

Sekretarz – Anna Augustyn

Członkowie: Kinga Motak, Katarzyna Tucznio oraz Maciej Trepa.

Dyrektor szkoły,  Krzysztof Skwarło wraz z opiekunami SU: panią Izabelą Ancukiewicz, Małgorzatą Hyży-Kozdrój,  Magdaleną Kraczkiewicz i Agatą Młynarczyk -Lejawką pogratulowali nowemu Prezydium życząc owocnej pracy i dobrej współpracy.

W czasie akademii słowa podziękowania trafiły do uczniów, którzy pełnili funkcje w strukturach SU w 2018 roku. Należeli do nich: Józefa Marecik, która pełniła rolę przewodniczącej, Mateusz Fielek (z-ca przewodniczącej), Joanna Bieniek (skarbnik), Adam Cichostępski (sekretarz),  Karolina Jeleń oraz Maciej Trepa (członkowie).

Ustępujący Samorząd Uczniowski wykazał się w swojej pracy dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Współpracował w organizacji dużych uroczystości, takich jak Jubileusz 25-lecia szkoły, 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, Dzień Edukacji Narodowej. Miały miejsce akcje charytatywne i wydarzenia okolicznościowe.

Przed nowym SU nowe wyzwania i zadania. Życzymy udanej kadencji.

                                                                                                                                              Opiekunowie SU