Do wakacji pozostało dni.
Do matury pozostało dni.
Dziś jest:
2019-05-21    

Pierwsze miejsce w charytatywnym turnieju tenisa stołowego


Uczeń naszej szkoły Rafał Gajda wywalczył pierwsze miejsce w charytatywnym turnieju tenisa stołowego, który odbył się  8 grudnia 2018 r w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Współorganizatorem turnieju był Klub Sportowy „Sandecja” Nowy Sącz.

„Sport przeciw przemocy- gramy dla Andrzeja” to hasło przewodnie imprezy sportowej, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy udział ponad stu zawodników. Oprócz Rafała, Czchów reprezentowali Kajetan Kanownik, Kacper Kostrzewa i Franciszek Ryba, którzy są uczniami szkoły podstawowej. Uczniowie na co dzień trenują pod opieką pana Mateusza Malika – trenera Klubu Sportowego Mluks „Gulon” Zakliczyn.

Rafał Gajda okazał się gwiazdą turnieju nie tylko jako zwycięzca, ale również jako uczestnik meczu inauguracyjnego, który rozegrał z panem Markiem Borkowskim.

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie  zebrała dla 19-letniego Andrzeja 430 złotych. Pieniądze potrzebne na leczenie i rehabilitację w całości zostały przekazane organizatorom turnieju. Inicjatorem akcji charytatywnej w szkole był Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy Rafałowi za bezprecedensowe reprezentowanie naszej szkoły na zawodach sportowych i gratulujemy sukcesu a całej społeczności szkolnej dziękujemy za pomoc finansową.

 

Samorząd Uczniowski ZSP w Czchowie