Do wakacji pozostało dni.
Do matury pozostało dni.
Dziś jest:
2019-03-21    

Świąteczny apel


W dniu 28. marca 2018 roku podczas świątecznego apelu nastąpiło przekazanie władzy nowemu Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Podziękowania za dotychczasową ciężką pracę odebrał zespół, któremu przewodniczył Piotr Kołodziej, a w skład jego wchodzili: Mateusz Fielek, Roksana Pawełek, Joanna Bieniek i Piotr Brzeski.

Prezydium Samorządu Uczniowskiego w  roku 2018 przewodniczy Józefa Marecik z klasy II d, jej zastępcą wybrany został Mateusz Fielek z III d, skarbnikiem – Joanna Bieniek z II a, sekretarzem – Adam Cichostępski z III a. Członkami prezydium są: Karolina Jeleń z klasy I ad i Maciej Trepa z klasy I z. Tegorocznemu prezydium gratulujemy wygranych wyborów i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

W związku z kończącym się projektem „Nauczyciele i uczniowie poznają innowacje niemieckiej gastronomii”  uczniowie technikum żywienia z drugiej grupy otrzymali certyfikaty uczestnictwa w projekcie, certyfikaty językowe, „Czerwone Karty” i zaświadczenia o odbyciu praktyk od niemieckich pracodawców. W całym projekcie wzięło udział 47 uczniów i 18 nauczycieli.

Podczas akademii wręczono legitymacje członkowskie Klubu Honorowych Dawców Krwi oraz Szkolnego Koła PCK. Do Klubu Krewniak dołączyli następujący uczniowie: Julian Baran, Daniel Olchawa, Paweł Wiewióra, Katarzyna Pawlik i Magdalena Skrężyna. W szeregi Szkolnego Koła PCK dołączyło natomiast dwudziestu nowych uczniów. W ramach działalności czerwonokrzyskiej planowane jest poszerzenie wolontariatu uczniowskiego szkolnego i pozaszkolnego a także udział w ogólnopolskich zadaniach Polskiego Czerwonego Krzyża na gruncie promocji zdrowia, honorowego krwiodawstwa, szkoleń i mistrzostw pierwszej pomocy.

Na zakończenie apelu Dyrektor naszej Szkoły złożył serdeczne życzenia świąteczne całej społeczności szkolnej.

A.M